42 yıl önce A. Ali GÜRSOYLU tarafından kurulan Gürsoylu Grup daha sonra Uğur ODABAŞI’nın gruba katılımıyla daha da güçlenerek, bugün perakendecilik, inşaat - yatırım, iklimlendirme, ithalat / ihracat ve turizm olmak üzere beş ayrı sektörde faaliyet göstermektedir.


Gürsoylu Grup, perakendecilik, iklimlendirme ve inşaat-yatırım alanında ki faaliyetlerde Karadeniz Bölgesi’nin lider kuruluşlarından biridir. İnşaat - yatırım alanındaki faaliyetleri, ülke genelinde gelişmesini sürdürmekte; ithalat / ihracat ve turizm yatırımları için AR-GE süreci hızla ilerlemektedir.


Gürsoylu Grubun 42 yıl önce Ordu’nun Ünye ilçesinde, küçük esnaflıktan başlayan bu serüveninde başarımızı, çalışma arkadaşlarımızla oluşturduğumuz ekip ruhuna, çözüm ortaklığı yaptığımız kişi / kuruluşlarla tek nefes olmamıza ve müşterilerimizle yakaladığımız güvene dayalı sürdürülebilir iş birlikteliklerimize borçlu olduğumuzu biliyoruz. Doğru hedef - strateji ve uygulamayla bu değerleri sonsuza kadar muhafaza edeceğimize inanıyoruz.


Çünkü gelecek bizim…

goyapi_hakkimizda-1024x687<


Tarihçe

42 yıl önce Ordu’nun Ünye ilçesinde küçük esnaflıktan başlayan serüvenimiz günümüze değin durmadan sürekli çalışarak bugünlere geldik.Her işimizde, her adımımızda güven inşa ederek ilerledik. Gürsoylu Grup olarak 25 sene önce ilk temellerimizi attık.Bugün beş ayrı sektörde ilk günümüzden hiçbir hedef değiştirmeden yolumuza aynı güçle devam ediyoruz.


Misyonumuz

Merkezinde insanın olduğu, doğa ve çevreye saygılı proje ve hizmetleri geliştirmek, yürütmek, yönetmek ve bunları geleceğe taşımaktır.


Vizyonumuz 

İnsana ve doğaya saygılı, bilgi teknolojilerini doğru, estetik ve yaratıcılığı özgür kullanan, geleceği zarafet ile çizen, yaptığı işlerde memnuniyet ve güven seviyesini en yüksekte tutan, araştırmacı ve yenilikçi adımlar atan bir şirket olmaktır