ARÇELİK

42 yılı aşkın bir süredir Ünye de faaliyetini sürdürmekte olan Arçelik bayimiz, Arçelik ailesinin, önde gelen bayilerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Gürsoylu grubun ilk kurumsal yatırımı olma ayrıcalığını taşıyan bayimiz faaliyetini büyük bir özen ve titizlik içerisinde sürdürmektedir.


MOBİLYA MAĞAZALARI

2000 m2 üzerine kurulu ve 1750 m2 ‘den oluşan çok katlı iki ayrı mağaza, yenilikçi ve trend mobilya ve ev tasarım aksesuarlarının yer aldığı, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip mobilya - ev tasarım kompleksi.


EV KOLEKSİYONU MAĞAZALARI

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen porselen, küçük ev aleti, çeyiz ve bebek malzemesi markalarını buluşturan, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün gamına sahip, yenilikçi ev koleksiyon mağazaları.


HALI MAĞAZALARI

Klasik halıların yanı sıra modern ve özgün çizgiler barındıran, kullanılan farklı iplik türleri ile müşterilerine zengin bir koleksiyon sunan Gürsoylu halı mağazası evlerin daha şık ve ışıltılı görünmelerini sağlıyor.


İKLİMLENDİRME - DemirDöküm

1994 yılından beri Demir Döküm Isıtma ve soğutma sistemleri satış - pazarlama, montaj ve yetkili servisi Ordu - Ünye bayisiyiz. 1954 yılından bugüne alanında ilklerin öncüsü olmuş, dünyada 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan global bir şirketin parçasıyız.

Gürsoylu Grup